Telefon
facebook Facebook
WhatsApp
İnstagram
Müşteri Görüşleri

Müşteri Görüşleri

Leyla Çicek

Harika bir dr ekibi ve asistanlarıyla birlikte süper ilgili, güleryüzlü ve muteşem anlatımıyla çok güzel bir süreç geçirdik bu kadar araştırma yaptıktan en iyi doktora karar vermiş olduğum için kendimi de tebrik ediyorum ellerinize sağlık Ömer bey ????????????

Belgin Derya

1 hafta önce meme toparlama ve küçültme ameliyatı oldum çok zor bir ameliyat olmasına rağmen bugün normal hayatıma dönüş yaptım.Elbetteki dikkat etmemiz gerekiyor ama halay çekmeme rağmen dikişlerim açılmadı ve rahatım ağrılarım olmuyor.Doktorum Ömer Bey ve ekibine çok teşekkür ederim ilgi alaka hala devam ediyor.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim tek doktor..

Sinan Zengin

Dr. Ömer Sağır’da Rinoplasti ve Göz kapağı estetiği oldum. İlk günden itibaren Dr. Ömer Bey ve ekibi gerçekten çok ilgili ve güler yüzlülerdi. Tüm süreç boyunca hep yanımda oldular. Ameliyatımdan ve ameliyat sürecimden bahsedecek olursam Ömer hocam ve ekibi sayesinde gayet başarılı bir operasyon geçirdim. Şuanda iyileşme sürecim devam etmekte ve her şey harika ilerlemekte. Hocamıza ve değerli ekibine çok teşekkür ederim.

Özlem Tekin

Dr.Ömer Sağır Hoca ve Sevgili ekibi inanılmaz ilgilendiler her süreçte hem de , bundan 10 gün önce protezli meme dikleştirme ameliyatı oldum ilk 2-3 saat biraz ağrım oldu sonrasında olmadı ;) çok rahat geçti iyi ki Ömer hocamda karar kılmışım ????bence tereddüt etmeden kendinizi teslim edebilirsiniz .. ayrıca daha fazla bilgi almak isterseniz size kendi tecrübemle iliğini daha fazla detay verebilirim..Teşekkürler Ömer Sağır ve Ekibi